Taxi z OC sprawcy - Toruń

Taksówka uszkodzona w wyniku kolizji drogowej to koszmar zawodowego kierowcy. Na szczęście takie zdarzenie nie musi się wiązać z przymusowym przestojem trwającym kilka lub nawet kilkanaście dni. Skorzystaj z auta zastępczego i nie trać źródła dochodów. Warto wiedzieć, że to bezpłatna usługa – wszystkie koszty pokrywa ubezpieczyciel sprawcy. Poniżej wyjaśniamy dokładnie, jak to działa!

Na co dzień jeździsz taksówką po Toruniu i okolicach? W wyniku kolizji inny kierowca uszkodził Twój samochód? Jeszcze niedawno taki scenariusz oznaczał przymusową przerwę od pracy na co najmniej kilka dni, ponieważ zazwyczaj tyle czasu wymaga naprawa auta. Na szczęście teraz nie musisz rezygnować z zarabiania pieniędzy w czasie, gdy Twój samochód przebywa w warsztacie – z myślą o profesjonalnych kierowcach oferujemy taxi zastępcze Toruń. Nasze samochody są przystosowane do przewozu pasażerów i spełniają wszystkie wymagania stawiane przed tego typu pojazdami.

Co ważne, wszystkie koszty skorzystania z tej usługi pokrywa ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia.

Auto zastępcze taxi Toruń – dlaczego warto z niego skorzystać?

Zawodowy kierowca nie może sobie pozwolić na przestój w pracy spowodowany uszkodzeniem samochodu w kolizji drogowej. Jeśli auto, z którego użyciem na co dzień realizujesz przewóz osób, uczestniczyło w zdarzeniu drogowym spowodowanym przez innego kierowcę, zgłoś się do nas, aby otrzymać taksówkę na czas naprawy Toruń. W ofercie mamy aż dziesięć samochodów przystosowanych do przewozu osób. Nie musisz dokonywać w nich żadnych modyfikacji – wystarczy odebrać kluczyki i można wyruszyć na trasę. W dowodzie rejestracyjnym znajduje się odpowiednia adnotacja, a wszystkie samochody są ubezpieczone. Jesteśmy doświadczonym partnerem, któremu zaufało już wielu profesjonalnych kierowców – dołącz do tego grona już dziś!

Taksówka na czas naprawy Toruń – jak to działa?

Całą usługę realizujemy szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności, ponieważ wiemy, że gdy traci się źródło dochodu, liczy się czas. Przebieg współpracy z naszą firmą można więc streścić w zaledwie kilku krótkich punktach:

  • Po uszkodzeniu samochodu z winy innego kierowcy właściciel taksówki dzwoni do naszej centrali.
  • Kierowca podaje nam szczegóły zdarzenia.
  • Kierowca wybiera jeden z samochodów dostępnych w naszej ofercie.
  • Podpisujemy umowę online.
  • Kierowca odbiera taksówkę na czas naprawy Toruń w umówionym miejscu albo my podstawiamy ją pod wskazany adres.

Z myślą o wygodzie klientów opracowaliśmy także interaktywne formularze umów. Dzięki nim nie musisz niczego skanować ani odsyłać pocztą. Wszystkie formalności przeprowadzamy online. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 537 422 522. Chętnie wyjaśnimy zasady współpracy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Auto zastępcze taxi z OC sprawcy Toruń – jak to możliwe?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że za zastępczą taksówkę nic nie zapłacisz? Wynika to z obowiązujących przepisów. Jednym z elementów odszkodowania, które przysługuje poszkodowanemu kierowcy, jest auto zastępcze z OC sprawcy zdarzenia. Oznacza to, że wszystkie koszty z tym związane ponosi ubezpieczyciel sprawcy. Sąd Najwyższy w uchwale z 17 listopada 2011 roku (III CZP 5/2011) potwierdził, że nie ma znaczenia, czy uszkodzony samochód był wykorzystywany do celów prywatnych, czy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej – w tym do przewozu osób. Nie ma powodu, by wyłączać profesjonalnych kierowców z codziennej pracy, która jest podstawą ich utrzymania.

Ponadto poszkodowany ma prawo do wyboru samochodu dostawczego zgodnie ze swoimi potrzebami, pod warunkiem że dany model jest zgodny z klasą uszkodzonego pojazdu. Nie masz pewności, jakie taxi z OC Toruń możesz od nas otrzymać na czas naprawy swojego samochodu? Skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy. Zapraszamy!

Taxi z OC Toruń – poznaj naszą ofertę!

Na naszej stronie internetowej możesz się zapoznać z ofertą dostępnych modeli samochodów, spośród których wybierzesz pojazd zastępczy na czas naprawy Twojej taksówki. Wszelkie formalności uprościliśmy do niezbędnego minimum, a nasze umowy zawsze są napisane jasnym, zrozumiałym językiem. Wszystkie samochody z naszej oferty zostały ubezpieczone, więc nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów związanych z ich eksploatacją. Zachęcamy kierowców taksówek z Torunia i okolic do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług!